Work and Study programıyla Dubai’de İngilizce dil eğitimi alırken çalışma imkanından da faydalanabilirsiniz. Dubai’de en az 8 haftalık bir dil kursuna giden öğrenciler, eğitim aldıkları süre boyunca çalışma hakkına sahip olmaktadırlar. Öğrenciler, Dubai’de turizm ve hizmet alanlarında geçici olarak çalışabilmekte, İngilizce pratik yapabilmekte ve aynı zamanda harçlıklarını çıkartabilmektedirler.

Dubai’de adayların eğitim alırken haftalık 20 saate kadar çalışma imkanı bulunmaktadır. Okul, öğrencilerin İngilizce seviyelerine bağlı olarak Part-time iş bulmalarına yardımcı olmaktadır. Öğrenciler tatil günlerinde ise haftalık 40 saate kadar tam zamanlı olarak çalışabilmektedir.

Dubai’de çalışma izninden faydalanabilmek için adayların öğrenci vizesine başvurmaları gerekmektedir. Dubai’de dil okullarına kayıt olan adayların vizeleri danışmanlarımız tarafından alınmaktadır. Dubai’de İngilizce öğrenirken çalışmak isteyen öğrencilerin, hiç çalışmayacaklar gibi eğitim, konaklama, ulaşım ve kişisel masraflarını karşılayacak ekonomik güçleri olduğunu belgelemeleri gerek gerekmektedir.

Dil eğitimleri sonrasında, iş bulmaları durumunda adaylar Dubai’de sürekli çalışma iznine de geçebilmektedirler. Dubai’de Work and Study programı ile İngilizcenizi geliştirebileceğiniz dil kurslarımıza Dubai dil okulları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.