• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

PICE - Perth International College of English, Perth

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - PICE - Perth International College of English, Perth

Avustralya Perth şehir merkezinde bulunan Perth Internatıonal College of English (PICE) İngilizce dil okulu Perth şehrindeki en eski İngilizce dil okullarındandır. Şehir merkezinde bulunan Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulu toplu taşıma, alışveriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu bölgededir. Avrupalı öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan biri olan Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulu öğrencilere her seviyede İngilizce dil eğitimi sunmaktadır.

Avustralya’da Perth şehri merkezinde bulunan Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulu en fazla 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim vermektedir. 24 adet sınıfı bulunan okulda haftada 25 saatlik bir program uygulanır. Cuma öğleden sonraları ise öğrencilerin aktivite zamanıdır. Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulunun tüm İngilizce programları belirli tarihlerde başlamaktadır.

Avustralya’da bulunan Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulu öğrencilerine aile yanı, daire ve öğrenci hosteli konaklama önermektedir. Öğrenci hostelleri sadece 18 yaş üzeri öğrenciler için geçerlidir ve yemek dahil değildir. Aile yanı konaklama tek kişilik odalarda yarım pansiyon (sabah kahvaltı ve akşam yemekleri dahil) şeklindedir.

Avustralya’da Perth şehrinde bulunan Perth International College of English İngilizce dil okulunun öne çıkan en belirgin özellikleri, Türk öğrenci sayısının az olması ve okulun güler yüzlü personelinin öğrencilere göstermiş oldukları kişisel ilgidir. Öğrenci memnuniyetine en çok önem veren okullardan biridir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın