• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Bridge Argentina, Buenos Aires

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Bridge Argentina, Buenos Aires

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu, Buenos Aires’in merkezinde yer almakta olup, Obelisk ve Calle Florida’dan kısa bir uzaklıkta bulunmaktadır. 1998 yılında kurulan okul, IALC (International Association of Language Centers) tarafından tanınmaktadır. Bridge Argentina İspanyolca dil okulunda tüm sınıflar klimalı ve DVD playerlar ile donatılmıştır. Aynı zamanda okulda bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, kafe ve öğrenci salonu yer almaktadır. Öğrenciler ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal aktivite ve gezilere katılmaktadırlar.

Buenos Aires, Atlantik Okyanusu kıyısında, Rio Parana ve Rio Uruguay nehirlerinin oluşturduğu huni biçimindeki River Plate körfezinde, Güney Amerika kıtasının doğusunda kurulmuştur. Arjanti’nin başkenti olan şehir, Sao Paulo’dan sonra Güney Amerika’nın ikinci büyük kentidir. Buenos Aires’in Türkçe anlamı “iyi havalar” olup, yılın büyük bir kısmının güneşli olmasından dolayı bu isme sahiptir. Turizm açısında önemli yerler arasında gösterilen Buenos Aires’te gezilecek yerler arasında La Boca, MALBA, Plaza de Mayo, Casa Rosada, Plaza Dorrego, Botanical Garden, Katedral ve Cafe Tortoni bulunmaktadır.

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu programları
Genel İspanyolca standart kursu

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu genel İspanyolca standart kursu, katılımcıların günlük hayatta kolayca İspanyolca iletişim kurabilmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Kursta eğitimler haftalık 20 saat olarak sunulmaktadır. Öğrenciler her gün gördükleri 4 derste İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine eğitim almaktadırlar. Genel İspanyolca standart kursuna her seviyeden İspanyolca bilgisine sahip öğrenciler kabul edilmektedir. Dersler maksimum 7 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Bridge Argentina İspanyolca dil okulu genel İspanyolca standart kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Genel İspanyolca standart kursu

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu genel İspanyolca yoğun kursu, kısa zamanda daha hızlı bir şekilde İspanyolca iletişim becerilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Kursta haftalık 30 saat eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler hafta içi her gün gördükleri derslerde İspanyolca dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz ve iletişim becerileri üzerine eğitim almaktadırlar. Genel İspanyolca yoğun kursuna İspanyolca dil seviyesi fark etmeksizin herkes kabul edilmektedir. Kursun sınıf mevcudiyeti en fazla 7 kişiden oluşmaktadır. Bridge Argentina İspanyolca dil okulu genel İspanyolca yoğun kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Bire bir İspanyolca kursu

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu bire bir İspanyolca kursu, kısa zamanda sınava girecek olanlar veya uzun süre kurs almaya vakti olmayanlar için dizayn edilmiş olup, özel eğitim ile öğrencilerin İspanyolca iletişim becerileri hızlı gelişmektedir. Kursta haftalık 10, 20 veya 40 ders bire bir İspanyolca eğitim sunulabilmektedir. Öğrenciler, grup kurslarının yanında bire bir özel eğitim de alabilmektedirler. Bire bir İspanyolca kursu, genel İspanyolca, iş İspanyolcası ve sınavlara hazırlık gibi değişik amaçlarla alınabilmektedir. Kursta ders programı, içeriği ve süresi katılımcıların İspanyolca dil seviyesine, istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak düzenlenmektedir.

İş İspanyolcası kursu

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu iş İspanyolcası kursu, çalışanlara, işverenlere ve yöneticilere yönelik olup, günümüzde en çok kullanılan üçüncü dil olan İspanyolcayı iş dünyasında akıcı bir şekilde kullanma yönünde eğitim sunmaktadır. Bire bir eğitim olarak sunulan iş İspanyolcası kurslarında daha çok sözlü iletişim üzerinde durulmaktadır. Eğitmenler katılımcılara İspanyolca dilbilgisi ve iş alanlarına yönelik terminolojiyi sunsa da dersler genellikle iletişim becerilerini geliştirme üzerine kuruludur. İş İspanyolcası kursuna orta seviyede İspanyolca bilgisine sahip olanlar kabul edilmektedir. Kursta genel iş İspanyolcasının yanında hukuk ve ekonomi gibi meslek alanlarına yönelik de eğitim sunulmaktadır.

Öğretmenler için İspanyolca kursu

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu öğretmenler için İspanyolca kursu, ana dili İspanyolca olmayan İspanyolca öğretmenlerin dil bilgilerini geliştirmek ve öğretim yöntemleri üzerine eğitim vermek amacıyla tasarlanmıştır. 4 haftalık eğitimden oluşan kursta öğretmen adayları toplamda 140 saat ders görmektedirler. Kursa katılmak isteyen adayların orta üstü seviyede İspanyolca bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Bridge Argentina İspanyolca dil okulu öğretmenler için İspanyolca kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Sınavlara hazırlık kursu

Bridge Argentina İspanyolca dil okulunda DELE sınavına hazırlık kursu verilmektedir. DELE (Diploma de Espanol como Lengua Extranjera), İspanya Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından resmi olarak kabul edilen tek İspanyolca yeterlilik belgesidir. Sınav sonucu, İspanyolca eğitim veren üniversitelerde eğitim görecek veya İspanyolca konuşulan bir ülkede çalışacak kişiler için kullanılmaktadır. Bridge Argentina İspanyolca dil okulunda DELE sınavına hazırlık kursu bire bir özel eğitim olarak sunulmaktadır. Öğrenciler kursta sınava ilişkin tüm bilgileri görmektedirler.

Bridge Argentina İspanyolca dil okulunda konaklama

Bridge Argentina İspanyolca dil okulunda öğrencilere aile yanı, stüdyo daire ve otel konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Aile yanı konaklamada evler, okula toplu taşıma ile en fazla 45 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalmakta olup, banyo ve tuvalet alanlarını aile ile paylaşımlı olarak kullanmaktadırlar. Aile yanı konaklamada kahvaltı ve akşam yemekleri aile ile birlikte yenmektedir.

Stüdyo daireler özgürlüğüne düşkün ve rahat bir yaşam koşulu talep eden öğrenciler için uygundur. Daireler eşyalı olup, okula farklı uzaklıklarda yer almaktadırlar. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri yapmaktadır. Bridge Argentina İspanyolca dil okulu civarında pek çok otel bulunmakta ve öğrenciler istedikleri otelde konaklayabilmektedirler.

Bridge Argentina İspanyolca dil okuluna ulaşım

İstanbul’dan Buenos Aires’e yaklaşık 14 saat süren direkt uçuşlar bulunmaktadır. Buenos Aires havaalanına inen öğrenciler, toplu taşıma araçlarını, havaalanı transferlerini ya da özel taksileri kullanarak konaklama yerlerine ulaşabilmektedirler. Talep eden öğrenciler havaalanı karşılama hizmetinden de faydalanabilmektedir.

Buenos Aires şehir içi ulaşımda otobüs ve metro kullanılmaktadır. Otobüsler çok sık hareket etmekte ve şehrin her noktasına ulaşım sağlamaktadır. Metro ve otobüslerde peso kullanılmaktadır. Öğrenciler, ulaşımda sıkıntı yaşamadan kenti keşfedebilmektedirler.

Bridge Argentina İspanyolca dil okulu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın