• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

ZONI, Manhattan New York

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - ZONI, Manhattan New York

Uluslararası dil eğitiminde dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan ZONI 25 yıldır yerli yabancı öğrencilere ekonomik fiyatlarda yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver ‘da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri gibi bütün dil becerilerini kapsayan çok çeşitli İngilizce programları sunmaktadır. İngilizce sınıflarına ek olarak, Zoni öğrencileri kültürel gezileri, okul etkinlikleri ve Philadelphia, Washington DC ve Boston gibi şehirleri tanıma fırsatı sunmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu, çağdaş eğitim materyallerini takip ederek sınıf içerisinde en yeni teknolojileri sunmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu TOEFL IBT ve Cambridge Üniversitesi ESOL sınavları için yetkili test merkezidir. Öğrencilere daha iyi bir İngilizce eğitimi vermeyi hedefleyen ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu, alanında uzman, tecrübeli öğretmen kadrosunu sürekli olarak gelişim ve performansını değerlendirmek için düzenli bir uygulamaya sahiptir.

Zoni Manhattan New York metropol bölgesinin, 5 ana bölgesinden biridir. Ana kampüs, Manhattan’ın merkezinde, Empire State binasının yanındadır. New York, ekonomik faaliyetlerin, turistik mekanların, modanın, eğlencenin, sanatın ve eğitimin merkezidir. Milyonlarca kişinin yaşadığı, çalıştığı ve etkinliğin bulunduğu bir şehirdir. Zoni New York bölgesindeki okullar şehrin etrafında bulunan başlıca turistik yerlere ve ticaret merkezlerine ulaşmanın çok kolay olduğu uygun yerlere kurulmuştur. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu size şehrin sunduğu fırsatlardan yararlanmanızı sağlar. İngilizce yeterliliğini arttırmak ve geliştirmek için, müzelere, sergilere, tarihi yerlere gezileri ve film gösterileri gibi ders dışı etkinlikler sunulur. Konserlerin ve sanat faaliyetlerinin eksik olmadığı şehirde yılın her dönemi yapılacak bir aktivite bulunmaktadır.

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil kursu
Genel İngilizce yoğun kurs

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu genel İngilizce yoğun kursu, kısa bir süre içerisinde hızlı ilerlemek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Genel İngilizce yoğun kursta öğrenciler haftada 20 ders günde 4 saat eğitim görür. İngilizce dil seviyesi fark etmeksizin her seviye öğrencinin katılım gerçekleştirebildiği program her hafta pazartesi günü başlamaktadır. Programda konuşma, dinleme, okuma, yazma dört beceri ile telaffuz, sözcük daracığını genişletme, dil bilgisi kullanımı ve karşılıklı konuşma aktivitelerini bir arada sunar. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu genel İngilizce yoğun kursu, Amerika’da İngilizceyi daha kısa sürede daha hızlı öğrenmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilebilir.

Yarı Yoğun İngilizce Kursu

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu genel İngilizce yarı yoğun kursunda öğrenciler haftada 15 saatten oluşan programı ile eğitim vermektedir. İngilizce öğrenirken boş zamanlarınızda yeni yerler keşfetme imkanı sunar. İngilizce dil seviyesi fark etmeksizin her seviyeden öğrencinin katılım gerçekleştirebildiği program her hafta pazartesi günü başlamaktadır. İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenebilir hem de yaşadıkları bölgenin kültürünü öğrenip, dünyanın birçok yerinden yeni arkadaşlar edinebilirler.

Akademik amaçlar için İngilizce

New York, Manhattan İngilizce dil okulu akademik İngilizce programı en az iyi bir ileri seviye İngilizce seviyesi olan öğrenciler için uygundur. İngilizce seviyeleri uygun olmayan öğrenciler, gereken İngilizce seviyesine gelene kadar ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulunda yoğun İngilizce programına katılabilirler. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okul, her ayın ilk pazartesi günü başlamaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu akademik amaçlar için İngilizce programı, yoğunlaşmış grammer içeriği ve sistemli tekrarı içermekte ve öğrencilere akademik okuma, yazma becerileri ile kendi kelime hazinelerini oluşturmaya imkân vermektedir. Öğrencilerine sözlü sunumlar vererek anlaşılır notlar tutmaya yazma ve konuşmada kendilerini geliştirmek için kendi hatalarını düzeltmeye, eleştirel düşünmeyi kazandırmak için kompozisyon ve akademik yazı yazma becerileri kazandırılır. Kurs, her ayın ilk pazartesi günü başlamaktadır. Öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşması için, okulun akademik ekibi ve üniversite danışmanı tarafından kişisel olarak gözlemlenmektedir. Düzenli testler ve yetenek değerlendirmeleri ile öğrencilerin hedeflerine ulaşması için deneyimli eğitmenler tarafından kontrollü bir şekilde ilerlenir. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu akademik amaçlı İngilizce kursları hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlık uzmanlarında edinebilirsiniz.

Telaffuz kursları

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulunda öğrenciler Kuzey Amerika İngilizcesi’ nin seslerine, ritimlerine, tonlamaları üzerine telaffuz geliştirme ve aksan azaltmaya yardımcı olmak için bilgisayar laboratuvarında çalışılmaktadır. Laboratuvarda Amerikan film ve müziklerin konuşmaları incelenerek ayrıntılı bir şekilde incelenir. Daha sonra bilgisayarda sesinizi kayıt ederek kendini konuşmanızı inceleyebilir ve ana dili İngilizce olan biriyle karşılaştırarak hatalarınızı ve yanlışlarınızı bulabilirsiniz. Eğitim süresi sekiz hafta boyunca haftada beş gün 4 saat eğitim vermektedir. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okul, her ayın ilk pazartesi günü başlamaktadır.

Seçmeli ingilizce kursu

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu seçmeli İngilizce programı ile ikinci dili öğrenmek ya da dilini geliştirmek isteyen öğrenciler için oluşturduğu özel derslerdir. ZONI Maimi İngilizce dil okulu seçmeli İngilizce programı en az iyi bir ileri seviye İngilizce seviyesi olan öğrenciler için uygundur. İngilizce seviyeleri uygun olmayan öğrenciler, gereken İngilizce seviyesine gelene kadar ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulunda yoğun İngilizce programına katılabilirler. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okul, her ayın ilk pazartesi günü başlamaktadır. Bu kurs belirli becerileri geliştirmeyi ve kariyer hazırlıklarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu seçmeli İngilizce kursları hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlık uzmanlarında edinebilirsiniz.

Telaffuz kursları I&II

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu bu programda öğrencilerin telaffuz ve Kuzey Amerikan İngilizcesi aksanının daha çok farkında olmasını sağlar. Bu ders konuşma ve dinleme becerilerini geliştirir. Öğrenciler iyi bir telaffuz ve daha doğal bir aksan kullanarak İngilizce anlama ve kullanma yeteneklerini pekiştirirler. İlgi çekici gazete makaleleri kullanarak okuduğunu anlama, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirir. Kendilerini ifade etme ve eleştirel düşüncelerini ortaya koymayı sağlıyor.

Akademik kelime I&II

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu bu programda TOEFL, SAT, GRE ve diğer standart testlerde başarı sağlamaları için gerekli kelime bilgisini oluşturmayı sağlar.

Yoğun iş İngilizcesi programı

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu yoğunlaştırılmış iş İngilizcesi kursu ile iş dünyasında başarılı ve kendilerini orada ifade etmek için tasarlanmıştır. Program, genel ya da mesleki İngilizce ihtiyacı fark etmeksizin tamamen İngilizce öğrenek isteyenlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve ilerleme hızına göre ayarlanmıştır. Yöneticiler için bire bir İngilizce kursu, dil öğrenmenin en hızlı ve en etkili yoludur. Konuşma ve yazma alıştırmaları gerçekçi iş durumunu sağlar. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu yoğunlaştırılmış iş İngilizcesi kursu 12 hafta, haftada 5 gün 4 saat eğitim vermektedir.

ZONI New York, Manhattan sınavlara hazırlık kursları

Manhattan’da TOEFL Kursu: TOEFL sınavı, İngilizce dünyasında uluslararası olarak tanınmakta, şirketler tarafından yüksek derecede kabul görmekte, ABD ve dünyanın birçok yerinde üniversitelere kayıt için şart koşulmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu, dilbilgisini geliştirme ve dil becerilerine odaklanmış haftada beş gün, günde dört saat, on haftalık eğitim ile çalışma tekniklerine ve sınav alıştırmalarına odaklanmış bir programa sahiptir. Derslerde işlenen konular; dilbilgisi yapılarının doğru kullanımı, konuşma becerileri ve yeterliliği, işlevsel yapılar, geniş kapsamlı kelime bilgisi ve aktif çalışma teknikleridir. ZONI’ i öğrencileri test sonuçlarını üst seviyeye çıkarmak için çalışma stratejileri öğrenirler.

CAE Kursu: Cambridge Advanced English sınavına hazırlık kursu üniversite başvurularında kabul edilen bir sınav türüdür. İyi hazırlanmış düzenli yapılan sınava hazırlık testleri ile öğrenciler sınava yeterliliklerini ölçmekte ve daha iyi hazırlanmaktadırlar. CAE sınavına hazırlık kursunda genel olarak; dilbilgisinin aktif ve doğru kullanımı, yazma ve okuma becerileri, dinleme becerileri, geniş kapsamlı kelime bilgisi alıştırmaları, iletişim becerisi ve kavramayı geliştirme dersleri işlenmektedir. Haftada 20 saat olan eğitim süresi 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir. Zoni Dil Okulları, ABD’de çok az sayıda bulunan Cambridge Sınav Merkezleri’nden biridir.

Cambridge English: İngilizce Ön Hazırlık Testi (PET) dünyada işverenler, devlet daireleri ve eğitim kurumları tarafından kabul edilir. Zoni New York’ta bu sınavı yönetmek için yetkili bir merkez olmaktan gurur duymaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu Cambridge English kursları hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlık uzmanlarında edinebilirsiniz.

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulunda konaklama

Zoni konaklama işlemleriniz için çeşitli, ekonomik, güvenli, konforlu ve uygun olan seçenekleri ile konaklama imkanı sunmaktadır. İngilizce dil okulunda özel ev, paylaşımlı daire, daire kiralama ve aile yanı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Özel ev, daha özel bir yaşam alanı isteyen öğrencilere New York’ta tanınmış ve deneyimli oturma alanlarıyla ortaklık yapan ZONI öğrencilerine bir çok özellik sunar. ZONİ ‘li öğrencilerle beraber konaklama imkanı sunar. Aile yanında konaklama, New York’ta yaşam tecrübesi edinmek isteyen öğrenciler için bir deneyim imkanı sunmaktadır. Ev sahibi aile ile beraber vakit geçirme onların kültürlerini tanıma fırsatı bulursunuz. Kalıcı arkadaşlıklar edinmek ve İngilizce pratik yapmak için iyi bir fırsattır. Paylaşımlı oda ya da daire kiralama, güvenli ve ekonomik fiyata özel yaşamını korumak isteyen öğrenciler için ideal bir konaklama seçeneğidir. Ev sahipleri başlangıçta rehberlik ve uyum sağlama konusunda yardımcı olmaktadır. Birçok New Yorklu aile fazla odalarını kiraya vermektedir. Odalar eşyalıdır fakat temizlik ve yemek hizmetleri dahil değildir.

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil eğitimi alırken ihtiyacınız olan alternatif konaklama seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlık uzmanlarında edinebilirsiniz.

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okuluna ulaşım

Türkiye’den New York’a direk uçuş bulunmaktadır. Uçuşlar ortalama 10,5 saat sürmektedir. Öğrencilerin, New York havaalanına indikten sonra özel taksi veya toplu taşıma ile gidecekleri yerlere ulaşmaları mümkündür. Manhattan’da görmek isteyebileceğiniz birçok yer birbirine yakındır. Manhattan’da her yere yürüyerek gitmeyi deneyerek keşif imkânlarını değerlendirebilirsiniz. New Yorklular arasında da ulaşımı yaya olarak sağlamak oldukça yaygın bir yöntemdir.

New York şehir içi ulaşım otobüs, metro, tren, vapur ve özel taksi ile sağlanmaktadır. Günün 24 saati açık olan, New York metrosu, şehir içi ulaşımın en hızlı yöntemidir. Metro New York şehrinin trafiğini hafiflettiği gibi şehir içi ulaşımında en ucuz yoludur. Metroyu kullanmak için MetroCard adı verilen kartlara ihtiyacınız olacaktır bu kart tüm toplu taşıma türleri arasında ücretsiz aktarma sağlar. Otobüs ile de her yere kolay ulaşım sağlamaktadır. New York’taki trenler genelde merkez ile şehir dışındaki bölgeler arasındaki ulaşımı sağlar. LIRR sistemiyle Long Island’a, Metro-North Railroad ile şehrin kuzeyindeki bölgelere ulaşabilirsiniz. Vapurla Manhattan’ın güney ucundaki Battery Park ile Staten Adası arasında ulaşım ücretsiz vapurlarla sağlanır. Staten Adası’na gitmeyi planlamıyorsanız bile turistler arasında oldukça popüler olan bu vapurları, dinlenirken New York manzarasını görmek için kullanabilirsiniz. Manhattan’ın çeşitli bölgelerine ulaşım için kullanabileceğiniz bir deniz taksi hizmeti de bulunmaktadır.

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulunu tercih eden öğrenciler sadece Manhattan’ı değil aynı zamanda diğer birçok şehri de görme fırsatını yakalarlar.

Sigorta

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin sigorta yaptırmaları zorunludur. Türkiye’de sigortasını yaptırmayan öğrenciler Amerika’da satın almak zorunda kalırlar. Sigorta poliçesine sahip olmayan öğrencilerin derslere girmesine izin verilmez. Türkiye’den sigorta satın almak daha ekonomiktir. Sigorta poliçesi hakkında danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu ve New York ’da İngilizce eğitimi hakkında detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın