• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

The Language Company, University of Central Oklahoma, Edmond

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - The Language Company, University of Central Oklahoma, Edmond

TLC-Edmond Central Oklahoma Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Yoğun İngilizce Programı öğrencilerimizin çoğunluğu incelemek için bir üniversiteye gitme nedeni son derece akademik olduğudur. Dil öğrenmek için gerekli becerileri (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) edinebileceğiniz bir yer. TLC-Edmond düzenli İngilizce programına ek olarak birçok özel programlar ev sahipliği yapmıştır. Tüm programlarda, mevcut asgari yaş 12'dir. Oklahoma havasının sık sık değişmesi ile ünlüdür. TLC-Edmond de ana program Yoğun İngilizce Programıdır. Ancak, biz de Uzmanları ve Eğitim Tatil Programları için İngilizce gibi diğer Özel Programlar bulunmaktadır. Ayrıca İngilizcede özel beceri kazanmak isteyen öğrenciler için özel sınıflarımız bulunmaktadır. TLC-Edmond esnek zamanlama ile iş yerleri ve özel şirketler için özel iş yeri programları sunmaktadır.


Edmond, 75.000 nüfuslu bir topluluktur. Eyalet başkenti 25 dakika uzaklıktadır. Edmond’ da çok güzel parklar, spor tesisleri ,golf sahaları, ve birçok sosyal faaliyet bulunmaktadır. Edmond’ın birçok dükkan ve heykelleri ile büyüleyici bir şehir merkezi vardır. Yaşam maliyeti çok düşüktür.


Oklahoma Edmond’a 25 dakikadır. Fame Cowboy Hall, Ağıllı, Bricktown ve kanal, Murah Bomba Sitesi dahil olmak üzere ziyaret etmek için birçok nokta vardır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın