• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

The Language Company, Truman State University, Kirksville

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - The Language Company, Truman State University, Kirksville

Kirksville merkezi sizi TLC misyon ve vizyonunu ile 30 yıldan uzun süredir eğitim ve etkileşimle kucaklar. dünyanın her yerinden TLC okullara devam eden öğrencilere ingilizce becerileri ,yenilikçi uygulamalar ile üniversiteye giriş, kariyer geliştirme ve dil edinimi alanlarında yardımcı olur. Günlük ve akademik İngilizce olarak müfredat programları sürükleyicidir. Öğrenci hizmetleri ve öğrenme fırsatları merkezinin ev sahibi üniversite ile desteklenir, Truman State University (TSU). Yoğun İngilizce Programı dokuz düzeyli dil edinimi ve kullanımı tüm beceri alanlarında üniversiteye hazırlık sağlamak üzere tasarlanmıştır.


Kirksville yaklaşık 17.000 kişilik bir nüfusa sahiptir. Bu sayı akademik sınıflar için şehir içinde öğrenci sayısına bağlı olarak değişir. Kirksville’ de prestijli ve yenilikçi Truman State University (TSU) bulunmaktadır.


Kirksville üç ABD metropol kentine neredeyse eşit uzaklıkta: Kansas, St Louis ve Des Moines.


Su ve eğlence parkları, hayvanat bahçeleri, müzeler ve eğlence etkinlikleri şehrin bir parçasıdır. Buna ek olarak, kültürel faaliyet alanları, Quincy, Illinois ve Hannibal, Missouri (Mark Twain tarihi ev) kentlerinde Kirksville’in doğusunda Mississippi Nehri boyunca mevcuttur.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın