• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

The Language Company, Texas Wesleyan University, Dallas

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - The Language Company, Texas Wesleyan University, Dallas

TLC-Dallas/Fort değer dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan ve ABD’nin dördüncü büyük metropol bölgesinin kalbinde yer almaktadır.


Dallas / Fort Worth’ da geleneksel rodeo görebilirsiniz, ulusal spor takımlarını dünyanın en iyi mağazalarında alışveriş yapabilirsiniz. Dallas / Fort Worth geleneksel ve kozmopolit yapısıyla ayırt edici karışımını sunuyor.


Kuzey Teksas barbekü, biftek, otantik Meksika ve Tex-Mex mutfağı ile ünlüdür. Kimbell Sanat Müzesi, Dallas Museum of Art, Bass Performance Hall, Myerson Symphony Center, Asya Sanat Trammell ve Margaret Crow Collection, ve harika bir yerel müzik sahnesinde dahil olmak üzere birçok mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Burada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.


Dallas / Fort Worth Dallas Cowboys (Ulusal Futbol Ligi), Dallas Mavericks (National Basketball Association), Texas Rangers (Major League Baseball) ve Dallas Stars (Ulusal Hokey Ligi) dahil olmak üzere dört büyük Amerikan spor etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın