• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachaffe, Miami

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachaffe, Miami

“Miami” ismi bile altın kumsalları ve güneş ışığını çağrıştırıyor. Gerçekten de, Florida’nın bu en popüler turist destinasyonu, tropikal bir iklimin ılık Atlantik suları ile birleştiği ve harika bir yaşam tarzına sahip olma özelliği ile dil kursu için çok ideal bir destinasyondur. Dünyaca ünlü bu Güneşışığı Eyaleti yalnızca su sporlarını, güneş ve gece yaşamını seven Amerikalıların değil, aynı zamanda dil kursu öğrencilerinin de en popüler destinasyonu haline gelmiştir.

Miami Beach ve Key Biscane’in kilometrelerce uzanan güzel kumsalları dünyanın ddört bir yanından gelen su sporu tutkunları için vazgeçilmez yerlerdir. Burası sörf, yelkencilik, kayak, kano gibi su sporları sunar ve dünaynın bir numaralı dalış merkezidir. Miami ayrıca limitsiz alışveriş ve eğlence de sunar. Birçok bar, kafe, tasarımcı mağazaları, ve galerileri Miami Beach’deki Art Deco’da bulabilirsiniz.

Miami’de bizimle bir dil kursuna katılın ve Amerika, Güney Amerika, Latin, Karayip ve Batı Hint gleneklerini keşfedin. Plaj yaşamı, su sporları, Everglades’de deneyim, ya da Bahamalara’a gezi, Miami’deki kursunuz boyunca mutlaka yapacak birşeyler bulacaksanız.

Şehrin egzotik atmosferini yaşayın. Miami’de dil okulumuzda her seviyede İngilizce kurslar sunmaktayız. Bütün dersler ana dili İngilizce olan, deneyimli öğretmenler tarafından verilir.

Miami'de İngilizce öğrenmek özel bir deneyimdir. Anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenirken aynı zamanda dünyanın en ilginç şehirlerinden biri olan Miami'yi keşfedebilirsiniz. Miami'nin sunduğu birçok fırsatın keyfini çıkarın! Yaşam tarzı, kültür, spor, doğa ve macera hepsi sizi bekliyor! Sprachcaffe'nin İngilizce kurslarından birine katılarak geleceğinize yatırım yapmış olacaksınız ve eşsiz yerleri ziyaret etme, faydalı deneyimler edinme ve yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı bulacaksınız. Örneğin bir timsahla karşılaşmaya ne dersiniz? Miami'de bizimle İngilizce kursu almanın faydalarını kendiniz için keşfedin!

Miami'de Konaklama

Florida'nın Günışığı Şehrinde Sprachcaffe'nin sunduğu farklı konaklama seçenekleri ile ingilizce kurslarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Miami'de Konaklama, kalacak bir yer aramak sizin için sorun olmaktan çıkıp güzel bir tecrübe haline gelecek.

Sprachcaffe Miami'de konaklamanız süresince kalacağınız daireleri, yurtları ve aileleri düzenli olarak kontrol etmekte, güvenilirliklerini ve sundukları konforun standartlara uygunluğunu denetlemektedir.

Sprachcaffe konaklamalarında diğer insanlarla, yerel halk ya da diğer öğrencilerle iletişim içinde olacaksınız ve bu da sınıfta öğrendiklerinizi pratik yapabilme imkanı sağlayacak.

Miami'de Konaklama seçeneklerimizden Sprachcaffe Daireleri okulumuzla aynı kompleksin içinde yer almaktadır. Lütfen dikkat! Miami'deki okulumuzda konaklama ayarlama ücreti alınmaktadır.

Sprachcaffe Daireleri Konaklama: Daire başına 2 banyosu bulunan evlerimizde tam donanımlı mutfak, mikrodalga fırın, oturma odası ve yemek alanı, fırın, kablolu TV ve telefon ortak olarak kullanılmaktadır. Dairelerimizde 2 veya 3 yatakodası bulunmaktadır. Öğrencilerimiz tek, öift veya üç kişilik kayıt yaptırabilmektedirler. Dairelerimiz yurtlarımızla birlikte okulumuzun kampüsününn içinde yer almaktadır. Okulumuzda olduğu gibi dairelerimizde de okyanus manzarasını bulabilirsiniz. Dairelerimizde haftada iki kez temizlik hizmeti verilmekte, haftada bir kez nevresimve havlular değiştirilmektedir. Dairelerimizin yakınında 24 saat açık çamaşır yıkama salonları bulunmaktadır. Sprachcaffe dairelerine girişler 15:00-22:00 saatleri arasındadır. Çıkışlar en geç 12:00'ye kadar yapılmalıdır, öğlen 12'den sonra yapılan çıkışlar için ek ücret alınmaktadır. Dairelerin depozito bedeli 100 USD'dır.

Aile Yanı Konaklama: Ailelerimiz evin genel temizliğinden sorumludurlar. Nevresimleri temin etmektedirler. Depozito alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın