• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Rennet, New York

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Rennet, New York

Rennert New York İngilizce dil okulu, New York’ta Manhattan’ın merkezinde Grand Central Station yakınında bir binada yer almaktadır. Bulunduğu binanın en üst iki katında eğitim veren okulun her sınıfından muhteşem şehir manzarası görülebilmektedir. Okul, öğrencilerin ders aralarında vakit geçirebilecekleri öğrenci salonu ve kantinin yanında, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı ve her sınıfta klima sistemi sunmaktadır. 40 Yıllık deneyime sahip Rennert okullarının New York şubesinde de eğitimler anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilmektedir. Okul, birçok ülkeden gelen uluslararası öğrencilere kaliteli eğitimin verirken engelli öğrencileri de unutmamış ve onlarında okulda rahatlıkla eğitim alabilmeleri için tekerlekli sandalye erişimi ve engelli tuvaletine sahiptir. İngilizce eğitiminde kalitesi kanıtlanmış olan Rennert dil okuluna başvuran öğrenciler, İngilizce seviye tespit sınavından sonra seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. New York’ta sosyal aktiviteler eşliğinde İngilizce eğitimi alan öğrenciler, Museum of Modern Art, Central Park ve Yankee Stadium’unda aralarında bulunduğu yerleri keşfetme fırsatına sahiptir.

Amerika’nın “Büyük Elması” olarak bilinen New York, Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten adasının aralarında bulunduğu beş bölgeden oluşur. Dünya'nın en büyük, en metropolit şehirlerinden biri olan New York toplam 8 milyonun üzerinde bir nüfusa sahiptir. Şehir, kültür, moda, yemek, medya, sanat, ekonomi gibi modern hayatın birçok unsurunun merkezi konumundadır. New York dünyanın en cazip şehirlerinden biri olmasının sağlamış olduğu kozmopolit yapısının yanı sıra her yıl birçok turisti ağırlamaktadır. En çok ziyaret edilen yerleri arasında; New York’un moda caddesi olarak bilinen 5. Cadde, Amerika’nın sembolü haline gelen Özgürlük anıtını, Empire State Building, Central park, Brooklyn köprüsü ve Museum of Modern Arts bulunmaktadır. Farklı birçok kültüre ev sahipliği yapan şehirde her türlü yemeği bulmak mümkündür. Lüks restoranlar, her çeşit dünya mutfağının lezzetleri ve sokak stantlarını bünyesinde barındıran New York’ta çeşitlilik üst düzeydedir. Rennert New York İngilizce dil okulunu tercih eden öğrenciler, bu mükemmel güzellikteki şehri keşfetme fırsatını yakalayacaklardır.

Rennert New York İngilizce dil kursları
Genel İngilizce kursu

Rennert New York İngilizce dil okulu pazartesi-cuma arası günlük 4 ders olmak üzere haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi vermektedir. Sabah ve öğleden sonra ders seçeneği olan kursta öğrenciler istedikleri zaman dilimini seçebilmektedirler. Derslerde gramer çalışmaları, kelime çalışması, konuşma becerileri ve telaffuz alıştırmaları yapılmaktadır. Program, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm sevilerden öğrencilerin katılımına uygundur. Öğrenciler ders sonralarında ve hafta sonları düzenlenen etkinlik ve sosyal aktivitelere katılarak yeni arkadaşlar edinebilir, İngilizce pratik yapabilir ve eğlenerek İngilizcelerini geliştirebilirler. Rennert New York İngilizce dil okulunda dileyen öğrenciler, genel İngilizce kursunu 1 adet sanat programıyla (dans, müzik, moda, fotoğrafçılık, makyaj, aşçılık) birleştirebilirler. Rennert New York İngilizce dil okulu genel İngilizce kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Yoğun İngilizce kursu

Yoğun İngilizce kursu günlük 6 ders (Pazartesi-Cuma) olmak üzere haftada 30 dersten oluşmaktadır. İngilizceyi kısa sürede daha etkin şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler, Rennert New York İngilizce dil okulundaki bu programı tercih edebilirler. Dersler sabah 09.00’dan öğleden 12.40’a kadar sürmektedir. Öğleden sonrada devam eden derslerde daha çok öğrencilerin ihtiyaçlarına göre program uygulanıp, programa göre konular işlenmektedir. Yoğun İngilizce kursunu tercih eden öğrenciler, derslerine ek olarak TOEFL sınav hazırlığı, akıcı konuşma ve sanat programlarından seçebilmektedirler. Rennert New York İngilizce dil okulunun sahip olduğu geniş aktivite takvimiyle, öğrenciler İngilizcelerini geliştirirken uyumayan şehir olarak bilinen New York’u keşfetme fırsatına sahip olacaklar.

İş İngilizcesi kursu

Rennert New York İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu toplam 16 hafta sürmekte ve öğrenciler programa herhangi bir pazartesi katılabilmektedir. Alanında uzman, ana dili İngilizce ve iş hayatının çeşitli sektörlerinde deyimi olan eğitmenler tarafından verilen derslerde öğrenciler satış ve pazarlama, liderlik, para ve piyasa ve daha birçok alanda İngilizce eğitim almaktadırlar. Çalışanlar, işverenler ve üniversite mezunları da dâhil kariyer hedefi olanlar için ideal bir programdır. İş İngilizcesi kursuna en az katılım 4 hafta olup, öğrenciler minimum Upper- Intermediate seviyesinde olmaları beklenmektedir. Kursa katılım için minimum seviyeyi karşılayamayan öğrenciler, Rennert New York İngilizce dil okulu genel ya da yoğun İngilizce kursunda eğitim alabilmektedirler. Eğitimler haftada 20 ders olup, sınıf mevcudiyeti en fazla 10 kişidir. Dersler sabah veya öğleden sonra iki seçenekte verilmektedir. Sabah dersleri saat 09.00 ile 12.40, öğleden sonra dersleri ise 14.00 ile 17.40 aralarında yapılmaktadır. Rennert New York İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Staj ve İngilizce

Rennert New York İngilizce dil okulu uygulamalı iş İngilizcesi programına katılmak isteyen öğrenciler, çalışanlar ve işverenler öncelikle iş İngilizcesi kursunda 1-2 hafta süreyle haftada 20 saat ders almaktadırlar. İş İngilizcesi kursundan sonra öğrenciler, öğrendikleri iş İngilizcesi terminolojisini kullanabilmek adına Staj programına başlamaktadır. Uygulamalı iş İngilizcesi en az 3 hafta olmak koşuluyla 14 hafta ve iş İngilizcesi kursu dersleriyle birlikte sürdürülmektedir. Öğrenciler, iş İngilizcesi dersiyle yarı zamanlı bir Amerikan şirketinde (haftalık 20 saat) gönüllü olarak çalışarak deneyim kanabilirler. Programa katılmak isteyen öğrencilerin en az orta üstü (Upper-Intermediate) seviyesinde olmaları gerekmektedir. Staj ve İngilizce programında turist vizesine sahip olan öğrenciler, 4 hafta İngilizce kursu almakta ve 4 ya da 8 hafta staj yapmaktadır. Öğrenci vizesine sahip olan öğrenciler ise eğitim aldıkları süre kadar staj yapma hakkına sahiptirler.

Programa dâhil olan meslekler; Halkla İlişkiler, Pazarlama, Mimarlık, Moda, Bilgi İşlem ve Sanat’tır. Program sayesinde öğrenciler mesleklerine yönelik iş terminolojisini öğrenmiş hem de bir Amerikan şirketinde çalışarak deneyim kazanma fırsatına sahip olmuş olacaklardır.

Profesyoneller için İngilizce kursu

Profesyoneller için İngilizce programında, en fazla 5 kişilik uluslararası gruplar ile ders işlenmektedir. Eğitimleri, iş tecrübesi olan uzman eğitmenleri tarafından verilen programda yöneticiler ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik programlar uygulanmaktadır. Programdan faydalanabilen meslekler arasında; mühendisler, satış ve pazarlama uzmanları, akademisyenler, diplomatlar, avukatlar ve tasarımcılar yer almaktadır. Kurs profesyonel ve yöneticilere, ücretsiz çay ve kahve, pazartesi günleri öğle yemeği ve perşembe günleri şarap ve peynir servislerini ücretsiz ve özel olarak sunmaktadır. Eğitim alan öğrencilerin faydalanabilecekleri ve sosyal vakit geçirebilecekleri dinlenme salonları mevcuttur. Kursa başlamadan önce her öğrenci ile yapılan özel görüşmeler sayesinde öğrencilerin hedef ve amaçları belirlenir ve bu doğrultuda ders programı yapılarak, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardım edilmektedir. Grup ve birebir ders tercihlerine sahip olan kursta her iki seçenekte de tam zamanlı (haftalık 30 saat) ya da yarı zamanlı (haftalık 15 saat) saat dilimleri mevcut olup, öğrenciler ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine uygun olan programı seçebilmektedirler.

Akademik amaçlar için İngilizce

Rennert New York İngilizce dil okulu akademik amaçlar için İngilizce kursu, her ulustan, ülkeden ve kültürden öğrenciler için özel olarak dizayn edilmiş olup, Amerika’daki ya da İngilizce eğitim veren üniversite ve kolejlere başvurmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Kursa başvurmak isteyen öğrencilerin minimum orta (Intermediate) seviyede İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. Eğitimler haftalık 20 ders olarak verilmekte ve öğrenciler akademik anlamda İngilizce okuma, yazma, sunum yapma, makale yazma, araştırma yapma, ödev hazırlama ve not alma üzerine eğitimler almaktadırlar. Akademik amaçlar için İngilizce kursuna minimum 2 hafta ve maksimum 30 hafta kayıt yapılabilmektedir. Program sayesinde öğrenciler, başarılı bir üniversite hayatı için gerekli iletişim becerilerini kazanmaktadırlar. Rennert New York İngilizce dil okulu akademik amaçlar için İngilizce kursu sınıflarında maksimum 10 öğrenci bulunmakta ve programa katılmak isteyen öğrencilerin öğrenci vizesine sahip olması gerekmektedir.

İngilizce kursu ve Berkeley College

Rennert New York İngilizce dil okulunda 6 ay ya da daha uzun eğitim alan öğrenciler, hem İngilizcelerini geliştirmekte hem de Manhattan’da bulunan Berkeley College’de eğitim almak için hazırlanmaktadırlar. Öğrenciler, Rennert New York İngilizce dil okulunda minimum 12 hafta üniversite hayatı için eğitim aldıktan sonra Berkeley College’da seçtikleri bir bölümden lisans düzeyinde dersler almaktadırlar. İşletme, moda, pazarlama ve yönetim veya iş hukuku bölümlerinden birinde 12 hafta boyunca ders alabilmektedirler. Programın sonunda öğrencilere aldıkları dersleri gösteren transkript verilmektedir. Öğrenciler bu transkriptle aldıkları dersleri Türkiye’de ki üniversitelerde saydırabilmektedirler. Rennert New York İngilizce dil okulu İngilizce kursu ve Berkeley College hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Akademik yıl ve Akademik sömestr programı

Rennert New York İngilizce dil okulu akademik yıl ve akademik sömestr programı, 24, 36 ve 48 haftalık eğitimlerden oluşmaktadır. Öğrenciler istedikleri uzunlukta İngilizce eğitim alabilmektedirler. Kursta İngilizce dili ve kültürü üzerine eğitim verilmekte ve öğrenciler genel İngilizcenin yanında TOEFL hazırlık (en az 4 hafta), Cambridge sınavlarına hazırlık, iş İngilizcesi ve sanat ve İngilizce derslerini alabilmektedirler. Akademik yıl ve sömestr programında İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma, kelime ve dil bilgisi dersleri gösterilmektedir. Eğitimler haftalık 20 ders olarak işlenmektedir. Kursa İngilizce başlangıç (Beginner) seviyesinden ileri (Advanced) seviyeye kadar her seviyeden öğrenci başvurabilmektedir. Rennert New York İngilizce dil okulu akademik yıl ve akademik sömestr programı sayesinde öğrenciler İngilizceyi kendilerine güvenle ve akıcı bir şekilde konuşabilmektedirler.

İngilizce ve Sanat

Rennert New York İngilizce dil okulu sanat ve İngilizce programı ile öğrenciler, İngilizcelerini geliştirirken ilgili oldukları sanat dallarında da eğitim alabilmektedirler. Program dâhilinde olan sanat dalları; dans, müzik, yönetmenlik ve oyunculuk, moda, makyaj sanatı, fotoğrafçılık ve görsel sanatlardır. Her bir sanat dalı kursunun kendi içerisinde özellikleri bulunmaktadır. Dans kursuna, İngilizce seviye fark etmeksizin, minimum 2 hafta olmak üzere başvuru yapıla bilinmektedir. Kursta, hip hop, tap, jazz, street ve ballet dersleri verilmektedir. Müzik kursu, Amerika’nın en iyi okullarından biri olan Kaufman Center’da eğitim vermektedir. Öğrencilerinin kendi enstrümanları ile katılmaları gereken kursa her seviyeden İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler en az 2 hafta olmak koşuluyla kayıt yaptıra bilmektedirler. Yönetmenlik ve oyunculuk eğitimi almak isteyen öğrencilerin Intermediate seviyesinde İngilizce bilgilerinin olması gerekmekte ve kursa başvuru esnasında eğitmenle skype ya da telefon ile görüşme yapması gerekmektedir. Öğrenciler 8 hafta sürecek olan eğitimlerini New York Film Academy’de almaktadırlar. Moda kursu 4 ile 6 hafta süreli iki yoğunlukta eğitim vermekte ve katılmak isteyen öğrencilerin skype ya da telefon görüşmesi ile Intermediate düzeyinde İngilizce bilgilerinin olduğunun gösterilmesi gerekmektedir. 9 Hafta süren makyaj sanatı kursu sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir. Lia Schorr Institute’de verilen makyaj eğitimleri skype veya telefon ile yapılan görüşmelerle öğrencinin Intermediate seviyesinde olduğu belirlendikten sonra kayıt kabul etmektedir. Fotoğrafçılık eğitimleri, dünyaca ünlü International Center of Photograpy merkezinde 9 hafta süren bir eğitim ile verilmektedir. Öğrenciler Intermediate seviyesine sahip olduklarını skype veya telefon aracılığı ile kanıtlamalıdırlar. Görsel sanatlar kursu, 4 hafta sürmekte ve minimum Intermediate seviyesi gerektirmektedir.

İngilizce öğretmenlik programı

Rennert New York İngilizce dil okulu, TESOL programı, anadili İngilizce olan ve anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenlerine yönelik iki seçenekte kurs sunmaktadır. Kurs, öğrencilerin hedef ve ihtiyaçlarına yönelik farklı seçeneklerden oluşmaktadır. İngilizce öğretmenlerin eğitildiği programda, SIT Best Practices in TESOL Certificate, Rennert TESOL Certificate, Teaching Englisf to Young Learners Certificate, Practicum Intensive ve Teacher Refresher Courses kursları verilmektedir. Öğretmen ve öğretmen adayları ihtiyaçlarına yönelik istedikleri kurs seçeneğinde eğitim alabilmektedirler. Kurslar farklı zaman dilimi ve haftalık sürelere sahiptir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yaz okulu

Rennert New York İngilizce yaz okulu programı, New Rochelle’da bulunan Iona College’in kampüsünde eğitim vermektedir. Okula, Manhattan’ın merkezinde Grand Central Terminal’den 30 dakikalık tren yolculuğu ile ulaşıla bilinir. Yaz okulu programına 13 ile 17 yaş arası öğrenciler kabul edilmektedir. Öğrenciler kampüsün içerisinde kütüphaneye, bilgisayar laboratuvarına, spor salonuna, yüzme havuzuna, kafeteryaya, ücretsiz internet bağlantısına ve banka ATM’ lerinden faydalanabilmektedirler. Eğitimler, anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilmekte ve çoğu eğitmenin bir sanat dalına dair bilgisi bulunmaktadır. Pazartesinden cumaya kadar süren eğitimler haftada 10 ders sürmektedir. Sınıf mevcudiyetinin en faz 15 kişi olduğu sınıflarda eğitim alan öğrenciler daha çok konuşma ağırlıklı ders görmektedirler. Her seviyeden İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin başvurduğu programda kurs sonunda bitirme sertifikası verilmektedir. Öğrenciler yaz okulunda İngilizce eğitimi ile seçtikleri bir sanat dalıyla ilgili eğitimde alabilmektedirler. Her hafta birçok aktivite ve gezi programları sunan kurs sayesinde öğrenciler New York’u keşfedecek ve İngilizce öğrenirken aynı zamanda yeni arkadaşlar edineceklerdir. Öğrenciler kampüs içerisinde yurtta konaklamaktadırlar. Yurtlarda odalar iki kişilik olup, klima, temizlik servisi, ücretsiz internet erişimi ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

Sınavlara hazırlık kursları

Rennert New York İngilizce dil okulu, CAE ve FCE sınavlarına hazırlık kursları sunmaktadır. CAE ve FCE sınavlarI iş ve okul başvurularında kabul edilmektedir. Sınavlarda gerekli olan tüm alanlarda, İngilizce yeteneği güçlendiren ve eğitim veren kurs sayesinde öğrenciler başarılı sonuçlar elde etmektedirler. Her iki kursta da haftalık 30 ders gösterilmekte ve 10-12 hafta sürmektedir. Öğrenciler kursa başlamadan önce seviye tespit sınavına girmek zorundadırlar ve sınavdan sonra seviyelerine uygun sınıflarda sınavlara hazırlanmaktadırlar. CAE kursuna katılım için en az Advanced, FCE kursuna katılım için en az Upper-Intermediate seviyelerinde olunması gerekmektedir.

TOEFL kursu: TOEFL sınavı, dünya çapında üniversite ve diğer eğitim kurumlarına başvuruda kabul edilmektedir. Sınav internet ve bilgisayar odaklı olup, okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümlerinde İngilizce yeterliliğini ölçmektedir. Rennert New York İngilizce dil okulu TOEFL sınavına hazırlık kursu, yoğun programı ile hızlı ve etkili sonuç alabilmenize olanak sağlamaktadır. Maksimum 10 kişinin bulunduğu sınıflarda öğrencilerin başarılı olabilmesi için kilit stratejiler öğretilmektedir. Rennert New York İngilizce dil okulunun sunduğu TOEFL hazırlık kursu, sınavın son değişikliğine göre güncellenmiş ve yenilenmiştir. Eğitimler günde 4 ders olmak üzere hafta 20 ders verilmektedir. Advanced ve Intermediate seviyelerinde İngilizce bilgisi olan öğrencilerin kabul edildiği programda Advanced sınıfı ders saatleri 09.00-12.40, Intermediate sınıfı ise 14.00-17.40 saatleri arasında ders vermektedir. Minimum katılımın 4 hafta olduğu program, her hafta pazartesi günü başlamaktadır.

TOEIC kursu: Test of English for International Commucation sınavı, iş dünyasında uluslararası iletişim için yeterliliği ölçen İngilizce testidir. TOEIC sınavı 3 saat sürmekte, dinleme ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır. Rennert New York İngilizce dil okulunda TOEIC kursuna yılın her ayı başvuru yapmak mümkündür. Kursta eğitimin yanında, sürekli uygulanan pratik ve deneme testleri ile öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadırlar.

Rennert New York İngilizce dil okulunda konaklama

Rennert New York İngilizce dil okulunda öğrenciler için yurt, aile yanı ve apartman dairesi konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Yurtlar, okula yakın mesafede bulunmakta ve güvenli bir çevrede yer almaktadırlar. Rennert New York İngilizce dil okulunun anlaşmalı olduğu yurtlar, Vanderbilt YMCA, de Hirsch 92nd Street YMCA ve 1760 Residence’dir. Yurtlarda öğrenciler tek kişilik odalarda ya da iki kişilik odalarda konaklayabilmektedirler. Banyo ve tuvaletler ortak kullanım alanlarıdır ya da oda içerisinde kişiye özel seçenekleri de bulunmaktadır. Yurtlarda öğrencilerin ortak kullanabilecekleri mutfaklar mevcuttur.

Aile yanı konaklamada evler, Manhattan, Brooklyn ve Queens civarında yer almaktadır. Evlerde öğrencilere tek kişilik odalar sunulmakta ve yalnızca iki kişi seyahat eden kişiler aynı odada kalabilmektedirler. Banyo ve tuvaletler ortak kullanım alanları olup, aile ile birlikte kullanılmaktadırlar. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri aile ile birlikte yenmektedir. Rennert New York İngilizce dil okulu yetkilileri, öğrencilerinin güvenliği için aileleri özenle seçmekte ve düzenli olarak kontrol etmektedir.

Apartman daireleri, New York’ta İngilizce eğitimi alırken özgür olmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Evler tek olarak kiralana bilineceği gibi 3-4 kişilik arkadaş grupları tarafından da kiralanabilir. Tüm evler eşyalı olup, temiz ve güvenli yerlerdir.

Rennert New York İngilizce dil okuluna ulaşım

Türkiye’den New York’a her gün 7’den fazla sefer bulunmakta ve uçuşlar direk olarak yapılmaktadır. Ortalama 11 saat süren uçuşlar ile öğrenciler, New York havaalanlarından John F. Kennedy (JFK) veya Newark havaalanına inmektedirler. Havaalanlarına inen öğrenciler önceden rezervasyon yapmışlar ise havaalanı transfer şirketlerinden yararlanabilmektedirler. Öğrenciler toplu taşıma araçları ya da özel taksileri de kullanabilmektedir. Ayrıca New York’a Avrupa üzerinden aktarmalı uçuşlarda bulunmaktadır.

Şehir içi ulaşımda toplu taşıma araçları ile özel taksileri mevcut olan New York’un yoğun trafiği nedeniyle hızlı ulaşım için metro tercih edilmektedir. New York metrosu (Metropolitan Transportation Authority) 468 istasyonu ile dünyanın en geniş metro ağına sahiptir. Yıl boyunca çalışmakta olan metroyu her gün yaklaşık 3.5 milyon insan kullanmaktadır. Metroda yolculuk yapabilmek için öğrencilerin, 7 günlük veya 30 günlük sınırsız yolculuk yapılmasını sağlayan MetroCard’a sahip olmaları gerekmektedir. MetroCardlar metro istasyonlarından temin edilmektedir. Kentte, Port Authority otobüs terminali, New York Transit Authority ve George Washington Bridge otobüs terminali olmak üzere üç farklı otobüs servisi de bulunmaktadır.

İngilizce eğitim için New York’u tercih eden öğrenciler ayrıca Philadelphia’ya 1 buçuk saatte, Boston’a 4 saatte, New Jersey’e 2 saatte, Baltimore’a 2 buçuk saatte ve Washington’a 3 saat 15 dakikada gidebilir ve buraları da keşfetme fırsatını yakalayabilmektedirler.

Sigorta

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin sigorta yaptırmaları zorunludur. Türkiye’de sigortasını yaptırmayan öğrenciler Amerika’da satın almak zorunda kalırlar. Sigorta poliçesine sahip olmayan öğrencilerin derslere girmesine izin verilmez. Türkiye’den sigorta satın almak daha ekonomiktir. Sigorta poliçesi hakkında danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Rennert New York İngilizce dil okulu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın