• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Kings Education, New York

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Kings Education, New York

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu, New Jersey eyaletinde yer alan Rider University’nin Lawrenceville kampüsünde yer almaktadır. Okulun öğrencileri, üniversitenin kampüsünde yer alan kütüphaneden, tenis kortlarından, yüzme havuzundan, bilgisayar laboratuvarından, akademik kulüplerden ve kafeteryalardan faydalanabilmektedirler. 48 binaya sahip olan geniş Lawrenceville kampüsünde, Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu öğrencileri hem Amerika’da yer alan bir üniversite kampüsünü keşfetmekte hem de İngilizce dil becerilerini geliştirmektedirler. Lawrenceville şehrinden New York ve Philadelphia’ya ulaşım oldukça kolaydır.

New Jersey, Amerika Birleşik Devletlerinin en küçük eyaletlerinden biridir. Eyalet, New York, Pennsylvania ve Delaware ile komşudur. New Jersey’nin yüzölçümünün büyük bir bölümünün yeşilliklerle kaplı olması ve birçok orman barındırması sebebiyle Yeşil Eyalet veya tam kelime çevirisiyle Bahçe Eyalet (Garden State) takma adı verilmiştir. Eyalet, New York’taki Manhattan adasına 2 tünel ve 1 asma köprüyle bağlanmıştır. Eyaletin şehirlerinden olan Lawrenceville, eyaletin merkezinde yer almaktadır. New Jersey eyaletinde gezilecek yerler arasında Jersey Shore, Liberty State Park, Casino Pier, Adventure Aquarium, Morey’s Piers, Grounds for Sculpture ve Old Barracks Museum bulunmaktadır.

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu Programları
Genel İngilizce standart kursu

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu genel İngilizce standart kursunda haftalık 20 ders (15 saat) eğitim sunulmaktadır. Dersler hafta içi her gün sabah 09.00’da başlamakta ve 12.30’a kadar sürmektedir. Genel İngilizce standart kursuna en az 2 hafta kayıt kabul edilmekte ve minimum 16 yaşındaki öğrenciler kabul edilmektedir. Kursa temel (Elementary) ve üzeri seviye İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler katılmakta ve kurs başlangıcında yapılan seviye tespit sınavı ile öğrenciler sınıflara yerleştirilmektedir. Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu genel İngilizce standart kursunda maksimum sınıf mevcudiyeti 15 kişiden oluşmaktadır.

Genel İngilizce yoğun kursu

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu genel İngilizce yoğun kursu, günlük hayatta İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Kursta haftalık 28 ders eğitim verilmekte olup, dersler sabah 09.00’da başlamakta ve öğleden sonraları 15.00’a kadar sürmektedir. Haftalık 28 dersin 20’sinde genel İngilizce konuları ve 8’inde öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçları olan konular üzerine eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler genel olarak derslerde İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma, kelime bilgisi, dil bilgisi ve telaffuz üzerine eğitim almaktadırlar. Genel İngilizce yoğun kursuna en az temel (Elementary) seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenciler kabul edilmektedir. Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu genel İngilizce yoğun kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Üniversite hazırlık İngilizce kursu

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu üniversite hazırlık İngilizce kursu, İngilizce eğitim sunan üniversitelere gitmek isteyen ve bunun için yeterli düzeyde akademik İngilizceye sahip olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Üniversiteye hazırlık kursu yoğun bir program şeklinde verilmekte ve eğitimler haftalık 32 dersten oluşmaktadır. Öğrenciler derslerde akademik anlamda İngilizce araştırma yapma, makale yazma, sunum yapma, ödev hazırlama ve seminer yapma gibi beceriler kazanmaktadırlar. Kursa katılmak isteyen adayların en az temel (Elementary) seviyede İngilizce bilgiye sahip olmaları ve minimum 16 yaşında olmaları gerekmektedir. Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu üniversite hazırlık İngilizce kursunun yıl boyunca belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Master hazırlık İngilizce kursu

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu master hazırlık İngilizce kursu, Amerika’da master yapmak isteyen ve bunun için akademik İngilizce bilgisi yeterli olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Kursta haftalık sınıfla 25 ders eğitim sunulmakta ve 12 veya 15 saat bire bir eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler derslerde akademik yazma, okuma, dinleme, sunum ve seminer becerilerini öğrenmektedirler. Master hazırlık İngilizce kursuna katılmak isteyen öğrencilerin lisans ortalamalarının en az 2.5 olması, en az 21 yaşında olmaları ve minimum temel (Elementary) seviyede İngilizceye sahip olmaları gerekmektedir. Kurs yıl boyunca belli başlangıç tarihlerine sahip olmakta ve maksimum 12 kişilik sınıflarda ders işlenmektedir.

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulunda konaklama

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu öğrencileri üniversitenin kampüsünde yer alan 13 adet öğrenci yurdundan birinde konaklayabilmektedir. Yurtlarda odalar tek veya iki kişilik olarak tasarlanmıştır. Bazı yurtlarda sadece kız veya erkek öğrenciler kalmakta olup, karma olan yurt seçeneği de mevcuttur. Yurtlarda öğrencilerin ortaklaşa kullanabileceği mutfak alanları ve banyo ile tuvaletler mevcuttur. Üniversite kampüsünde pek çok kafeterya seçeneği bulunmakta ve öğrenciler istediklerinde yemeklerini yiyebilmektedir.

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okuluna ulaşım

Türkiye’den New Jersey eyaleti Lawrenceville şehrine doğrudan uçak bulunmamaktadır. Bu yüzden öğrencilerin aktarmalı uçuşları tercih etmeleri gerekmektedir. İsteyen öğrenciler New York şehrine doğrudan uçarak, toplu taşıma ile şehre ulaşabilmektedir. Talep eden öğrenciler, havalimanı karşılama hizmetinden de faydalanabilmektedir.

New Jersey, Lawrenceville şehir içi ulaşımda çoğunlukla otobüs ve özel taksiler kullanılmaktadır. Kentte ulaşım sıkıntısı bulunmamakta ve Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu öğrencileri kolaylıkla şehri keşfedebilmektedirler.

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın