• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe,Dusseldorf

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe,Dusseldorf

Düsseldorf'taki Almanca dil okulumuzda doğal ve rahat ortamda Almanca öğreneceksiniz ve Alman kültür ve mentalitesini yakından tanıyacaksınız. Düsseldorf, Rhine Nehri kenarında kurulmuş, Almanca dil eğitimi için harika bir şehirdir. Sprachcaffe'nin Düsseldorf'taki Almanca kurslarından birine katılın ve Alman misafirperverliğini keşfedin!

İster daha önce Almanca öğrenmiş olun ya da isterseniz Almanca öğrenmeye başlayın, Düsseldorf'taki dil okulumuzda kendinize uygun bir kurs bulacaksınız. İsteklerinize bağlı olarak kurs ve konaklama türü ve süresini belirleyebiliriz.

Düsseldorf'taki Almanca dil kurslarımız herkes için bir şeyler sunmaktadır. İster yaz tatiliniz süresince 2 haftalık kurslarımıza ya da isterseniz uzun süreli kursalrımıza katılın. Batı Almanya'nın kültürel ve ekonomik merkezi Düsseldorf sizi tarihi kasabası ve Rhine Nehri ile büyüleyecek. Düsseldorf, müzeler ve tiyatrolar da dahil olmak üzere keyfini çıkarabileceğini bir çok görmeye değer yer ve aktiviteler sunmaktadır. Sprachcaffe'nin Düsseldorf'taki unutulmaz Almanca kurslarından birine katılarak aynı zamanda bu güzel şehri keşfedebilirsiniz!

Düsseldorf'ta Konaklama

Düsseldorf'ta konaklama seçeneklerimiz ile derslerinizin yanı sıra rahat bir konaklamanın tadını çıkarın. Farklı bütçelere ve zevklere uygun konaklama seçeneklerimizde derslerde öğrendiklerinizi farklı öğrenciler ve yerli halk ile pratik yapma imkanı bulacaksınız.

Frankfurt'ta konaklama seçeneklerimizde depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın